Ďakujeme našim porotcom v kategórii odborníkov, ktorí nám pomohli vybrať tohtoročných víťazov:
Krajina + interiér: W. Truman Hosner
Portrét + Obrázok: Cuong Nguyen
Zátišie + kvetinové: Kathy Hildebrandt
Zviera a zviera: Yael Maimon
Abstrakt + Necieľové : Colette Odya Smith
Chceli by sme tiež využiť túto príležitosť a poďakovať našim sponzorom cien - Jackovi Richesonovi a spoločnosti, Terrymu Ludwigovi, Veľkému Američanovi, Holbeinovi, PanPastelsovi a UARTovi - ktorí opäť poskytli našim víťazom fantastické ceny za materiál.
TOP 5 víťazov hlavných cien:
Cena zakladateľa časopisu Pastel Journal na pamiatku Maggie Price
Aline Ordman
Ocenenie za vynikajúcu kvalitu časopisu Pastel Journal
Bre Barnett Crowell
Cena Ruth Richeson Pastel GOLD
Norbert Nagel
Cena Richeson Pastel SILVER
Jian Wu
Cena Richeson Pastel BRONZE
Jerzy Moscicki
Víťazi kategórií:
Výhercovia krajiny a interiéru
1. Kathy Falla Howard
2. Nancie King Mertz
3. Tony Allain
4. Denise LaRue Mahlke
5. Barbara Jaenicke
Čestné uznania pre krajinu a interiér (bez osobitného poradia)
James DeBoer
Linda Mutti
Sharon Will
Dug Wagoner
Christine Labich
Marcia Wegman
Fubao Ma
Ann Sanders
Dotty Hawthorne
Dalibor Dejanovič
Nancy Nowak
Patricia Prescott Sueme
Stan Bloomfield
Tom Bailey
Jeanette Rehahn
Willo Balfrey
Christine Troyer
Lynda Conleyová
Cameron Hampton
Terri Ford
Susan Rogers
Jacob Aguiar
Anne Vosikas
Lee McVey
Amanda Houston
Wade Zahares
Hlasovanie Lana
Maria Marino
Výhercovia portrétu a portrétu
1. Jia Wei
2. Parag Borse
3. Susanna Griswold
4. Bev Lee
5. Yusong Tong
Čestné uznania pre portrét a postavu (bez osobitného poradia)
Yang Zhao
Francesco Ipsan
Chen Jianying
Shaghayegh Sohrabi
Dotty Carringi
Ken Landon Buck
William A. Schneider
Carolyn Robles
Penelope Milner
Sharon Pomales Tousey
Patricia Schappler
Patricia McMahon Riceová
Di Hu
Daggi Wallace
Víťazi zátiší a kvetín
1. Jian Wu
2. William-Daniel Cadieux
3. Marie Tippets
4. Laurel B. Friedmann
5. Lyn Diefenbach
Čestné spomienky na zátišie a kvetiny (bez osobitného poradia)
Jacqueline Meyerson
Irene Georgopoulou
Jude Tolar
Judith Leeds
Vic Mastis
Podšívka nie
Cristine Kossow
Barbara Mason
Abel Marquez
Cindy Crimmin
Víťazi zvierat a voľne žijúcich živočíchov
1. Malia Bryngelson
2. Tracey Maras
3. Anne Strutz
4. Cristine Kossow
5. John Plishka
Čestné uznania pre zvieratá a zvieratá (bez osobitného poradia)
Jennifer Bouma
Mary Ann Pals
Barbara Berry
Maryann Mullett
Karen Izrael
Mandy Roeing
Patricia Bevan
Catherine Lidden
Nicola Reif
TaiMeng Lim
Výhercovia abstraktné a objektívne
1. Halla Shafey
2. Cory Goulet
3. Arlene Richman
4. Stan Bloomfield
5. Marcia Holmes
Abstraktné a objektívne čestné uznania (bez osobitného poradia)
Linda Gotta
Debora Stewart
Bernadette deCesare
Laura Pollak
Pam Walker
Vo vydaní časopisu Pastel Journal z apríla 2020 sa predstaví 100 ocenených snímok, ako aj rozhovory a komentáre porotcov. Vydanie sa začne posielať odberateľom 10. februára 2020 a bude k dispozícii v novinách 3. marca 2020.